2 Ekim 2015 Cuma

Erkeğin Çıplak Vatanı - 3

Dünyanın kirlerini ancak tutku unutturabilir. Sadece o büyülü anlarda ortaya çıkan ateşin ısıttığı suda kaynatıp temizleyebilirsiniz kirli çamaşırlarınızı. Hal böyleyken, iki insanın tenini paylaşmasına ayıp diyenler varsa, bilin ki insanın kirli kalmasından çıkarları olanlardır.

Yeliz yanımda uzanmış uyurken bunları düşünüyordum. Sorgusuz sualsiz bana gelmesi, dışardan ne kadar şaşırtıcı görünse de, aslında doğal olanıydı. Zamanla kirlenen dünya insanı doğal olandan uzaklaştırıyor. Ama içinizden geldiği gibi yaşamaktan, bunun yollarını aramaktan bıkmıyorsanız, size benzeyen insanları bularak ödülünüzü alıyorsunuz. Ödül derken seksi kastetmiyorum. Sadece teninizin değil, aklınızın ve dilinizin de uyuşacağı insanları şıp diye anlama yeteneğinden bahsediyorum. İşte dünya ancak o zaman güzelleşebiliyor.


Bu süreç çoğu zaman zor olabiliyor. Malum, kat kat kabuklar var herkesin üstünde... Kimse de her önümüze gelene kabuklarımızı teslim edelim demiyor zaten. Ama mesele, kabuklarınızı ne zaman kıracağınızı, kalkanlarınızı kime karşı indirebileceğinizi bilmek. Yoksa ergenler gibi, bir kişiye küsünce dünyaya küsüyoruz. Dünyanın da çok sikindeydi... Sonra mutsuz mutsuz yaşa dur.

Kısa süreli ilişkilerle insanları tanıma ve keşfetme becerisi olmayan birinin, uzun süreli ilişkiler yürütmeye çabalaması o kadar çocukça ki... Yalnızca içimden gülüyorum. Ama Yeliz'in yaptığına gülerken, sadece mutlu oluyorum. Çünkü birçok kişinin düşündüğü gibi, bu yaptığının adı aptal cesareti, toyluk, kendini bilmezlik falan değil... Aksine insan ilişkilerine hakim bir kadın uzanıyordu yanımda. Bunu hissedebiliyordum. Kadın istediğini nasıl alacağını biliyordu işte, daha ne yapsın... Kafasındaki onlarca isteği karşılamak için bir adım atmak yerine, binlerce soru arasında boğulsun mu? Bunun yerine benimle nefes almayı seçtiyse, benim vatanım o kadının koynudur. O'nun çıplak memelerinin arası.

Söz konusu vatan kadınsa, gerisi teferruattır. O'nun içindeyken sadece vajinasının değil, tutkularının, beyninin, kalbinin tadına bakmış olursunuz. Ve bu tadı aldıysanız, tek bir vatanla yetinmek hiçbir zaman mümkün olmayacak, ömrünüzün sonuna kadar mülteci olarak yaşayacaksınızdır. Bazen tek bir insanın size yeteceği yanılgısına kapılırsınız. Hatta bu yanılgı uzun süre devam edebilir, yanılgının farkına bile varmayabilirsiniz. Ama hayatınızda eksik olan bir şeyler olduğunuzu hissederseniz, bilin ki bu yüzdendir... Bu sadece erkekler için değil, kadınlar için de geçerli.

Bunlar aklımdan geçerken gülümsedim. Seks sonrası muhabbet isteğim gelmişti sanki... Yeliz'in bu sırada horul horul uyuyor olması ise ayrı bir ironiydi. Ama ben bundan şikayet edenlerden değil, keyif alanlardandım...

11 yorum:

 1. Yokluğunuza sadece iki buçuk ay dayanabildim :)

  YanıtlaSil
 2. Bugün o kadar yorucu ve zor bir zamandı ki, hem ruhum yoruldu hem de beynim. :) Baktım ki sen yeni yazı girmişsin. Yoksa gidip hemen uyuyacaktım. :)

  Yazını çok beğendim ve kendime hediye ettim. :)

  Ve aramıza tekrar hoş geldin. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş bulduk Drama'cım... Al senin olsun yazı, tepe tepe kullan :)

   Sil
 3. Hoş geldin Meçhul, baya uzun zaman olmuştu seni görmeyeli :)

  Sabaha karşı hayal meyal gördüm yayını ama anlamam şimdi diyerek uyumayı seçtim biraz...
  Yazı dilin gittikçe değişiyor gibi ya da farklı şeyler de arada katmak mı istiyorsun bilemedim ama düşünceleri okumak oldukça hoşuma gitti. Tabi biri konuşmak istediği zaman yanındaki uyuyunca pek iyi olmuyor o ayrı mesele ama erkek karakter Yeliz'in uykusunu takıyor gibi değil ahahaha.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben memelere konuşuyorum zaten ya, mikrofon misali :)

   Sil
 4. Binde bir, belki de milyonda. Sen özel erkeklerden olabilirsin, ama senden o kadar az var ki.:) Kabukları eline teslim ettiğin insan, o kabukları sana karşı kullanmaya kalktığında tamamen savunmasız kalıyorsun... İşşte, yetenek meselesi, ben kalkanlarımı indireceğim bir insana henüz rastlayamadım, rastladığım insanlara da güvenmeyerek elimden kaçırdım.

  tam bir kezoyum ya.
  Ne yakışıklı erkekler heba ettim bu uğurda.:((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O kadar da az değiliz bence :)
   Ayrıca, yanlış yapmaktan korkan insan hiçbir şey yapamaz diye bir söz var. Düşe kalka büyürüz denir ya, biraz düzeltelim, yata kalka öğreniyoruz bu işleri de :)
   Hem kalkanlarını indirsen ne olacak, altı üstü kötü bir seks deneyimi olur, onun acısını da sonraki seferde sıradaki şanslıyla giderirsin :)

   Sil
 5. Ben yeni keşfettim bloğunuzu. Geç bulmuş, erken kaybetmiş gibi bir his...
  Tekrar yazmanız dileğimle (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hoş geldin... yazmayı düşünüyorum. ama motive olmam gerek :)

   Sil