14 Temmuz 2015 Salı

Erkeğin Çıplak Vatanı - 2

Çözdüğü düğmelerinin altından, kırmızı dantelli ve transparan sütyeni, beyaz ve dolgun göğüslerini taşıyabilmek için büyük bir çaba harcıyor gibiydi. Yükünü hafifletmek istedim. Gözlerinin içine bakarken, elimi önce göbeğine koydum. Parmak uçlarımı hissettirerek belinin etrafında dolandım. Omurgasında dolaşan elim, sütyenin  kopçasını buldu. Özgürleşen göğüsleri, dimdik salıverdi kendini. Sertleşmiş pembe uçları, göğüslerinin dikliğini pekiştiriyordu.

Göğüsleri avuçlarımı doldururken göz göze geldik. Dudaklarımız birleşti. Dillerimiz birbirine değdiği anda, Yeliz kucağıma atladı. Dik ve dolgun göğüs uçlarını ağzıma verdi. Artık iki elimle kalçasından tutuyordum O'nu.

Uzun zamandır ateşle beslediği ama gizlediği tutkuyu açığa çıkarıyor gibiydi. Hesapsızca ve kendini bütün benliğiyle vererek sevişiyordu çünkü. Dokunduğu ve dokunulduğu her an, onun için birer orgazm kadar doyurucuydu. Sürekli bir zirveye tırmanıyor gibi sevişiyordu, aldığı zevk gittikçe artıyor, zevkten kendinden geçiyor, orgazm olması bile durumu değiştirmiyordu.


Kendimizde değildik. Salonun ortasında çırılçıplak sevişirken, uzanırken, konuşurken ordaki eşyalardan biri gibiydik. Sanki evin ortasına konulmuş bir heykeldi bizimki, bir kadın ve bir erkekten oluşan. Paralel bir zaman diliminde, o heykelin canlanmış halleriydik. Yaşadığımız an çok nadir yaşanabilecek bir büyüydü.

Sevişirken, seksi güzel kılacak pek çok şey olur. Ama eğer söz konusu olan bir büyüyse, o halde, seksi güzel kılan onlarca ayrıntının doğru miktarda ve aynı frekansta karıştığını düşünün. Hiç tanımadığımız insanlarda bile hissedebileceğimiz bu büyü, ne yazık ki doğası gereği çok nadir olur. Ama hiç beklemediğim bir anda, nerden çıktığı belli olmayan bir şekilde, absürd bir şekilde karşıma çıkmıştı işte bu büyü.

Tutku ve yalnızlığın eşlik ettiği kafası güzel gecelerde, tutkularınızı süsleyip yalnızlığı çekilebilir kılan bir hayal kurarsınız bazen. Ve o hayali gerçekten yaşarken, "işte bu sahneyi yaşamak istiyordum." dersiniz kendinize. Yaşanılan anın kıymetini bilmektir bu biraz da. İşte ben de yaşadığım bu anın kıymetini biliyor, büyünün tadını çıkarıyordum.

Devam edecek...

14 yorum:

 1. Büyünün devam etmesi dileğimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o büyüler sadece anlık yakalanıyor ne yazık ki :)

   Sil
 2. Yeni yazını dashboard da görünce bir şaşırma anı yaşadım. Hatta ekrana yaklaşıp, doğru görüp görmediğime baktım. :)

  Doğru, o büyüyü yakalamak çok zor. Bulduğun zaman bırakmamak lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Drama'cım gösterdiğin ilgiye :)

   Ama bence bırakıp bırakmamak kişilerin elinde değil. Anlık olarak ortaya çıkabiliyor sadece...

   Sil
  2. Bak sen böyle söyleyince mantıklı geldi. Bırakıp gittiğim insanları düşündüm ve hiç birisinde öyle saatlerce oturup karar verdiğimi hatırlamıyorum. Bir an da, ben sıkıldım buradan, deyip kapıdan çıkmışlığım çok var. Sevmedim bu anlık kararları. :)

   Sil
 3. Oooooo kimleri görüyorum ya :D
  Bir önceki yazında yaptıgın son yorumu görünce kıkırdadım, degişmedigini görmek güzel. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değişmek için çok kısa bi süre kuzucuk :)

   Sil
 4. Kısa süre önce keşfedip, gizliden gizliye okuyup bu güne kadar gelen birisiyim sadece.
  Bir dokunuş, bir gülüş o seksi öyle yerlere taşır ki bazen şaşırırsın.
  Keşke hayalleri gerçeğe dönüştürecek kişiler çıksa karşımıza.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Deneme yanılma yöntemi ne güne duruyor? :) gizliden gizliye takip edilmek kulağıma çok çekici geldi ; )

   Sil
  2. Çekici geldiyse gizliden takip etmeye devam edebiilirim

   Sil
  3. Başlangıç için iyiydi ama artık açıktan takip etsen daha çekici olur :)

   Sil
 5. Meçhul come back to blogger please.

  Neredesin la.

  YanıtlaSil
 6. bi zamanlar meçhul bi yazar vardı yaaa :)

  YanıtlaSil
 7. Hala buralarda :) Benden duymuş olmayın, eli kulağındadır ;)

  YanıtlaSil