1 Haziran 2014 Pazar

Güneye Giderken - 7

Akyaka’ya doğru yaklaşıyorduk. Melis bir taraftan Ayvalık’tan aldığımız sakızlı muhallebiyi yiyor, diğer taraftan da cep telefonunu karıştırıyordu. Ben de yüksek sesle arabada çalan müziğe eşlik ediyordum.


                                                       

Melis’in, elindeki telefona baktıkça gülmesi dikkatimi çekti. Müziğin sesini kıstım.

“Neye gülüyorsunuz hanımefendi?”
“Okuduklarıma… İnternette bazı blogları karıştırıyorum da.”
“Ne blogu?”
“Erotik hikayeler… İçlerinde çok komik olanları var. Dur bak başlıklarını sayayım sana: ‘Eniştem işteyken yengemi siktim!!!’, ‘Liseli kızı tezgah arkasında domalttım!!!’”
“Komikmiş hakkaten. Aslında can sıkıcı ve trajikomik…”
“O nedenmiş?”
“Muhtemelen gerçek bir ilişki yaşamaktan o kadar uzaklar ki, kafalarında seks deyince böyle bir şey uyanıyor. Kadını ‘sikilecek varlık’ olarak göstermeleri de ayrı bir sorun.”
“Hemen sosyal mesaj, hiç kaçırma zaten.”
Melis’in dalgacı ses tonunu tanıyordum. Devam etti…
“Bu yüzden komikler zaten… Ama yine de ‘sikilecek varlık’ fantezisini yaşamaktan hoşlananlar olabilir.”
“Olabilir tabi. Fahişe fantezisi çok genel ve sıradan zaten. Ama bu adamlar fanteziden değil, yokluktan böyle yazıyor.” dedim.
“Bunları gülmek için okuyorum zaten. Hikayedeki bütün kadınlar yatağa girmeye hazır bir seks makinesi gibi. Erkek kahramanlar da seks konusunda profesyonel falan... Abartı olduğunu bu kadar belli etmeseler keşke... İnsan ilişkilerini porno filmlerdeki gibi yazıyorlar. Ama arada gerçekten kaliteli olanlar çıkıyor. Gerçekçi ve altı dolu olan hikayeler...”
“Müzik yerine şu kaliteli hikayeleri dinleyelim bakalım, senin ağzından...” dedim müziği tamamen kapatarak.

Melis ılık ve yatıştırıcı sesiyle okumaya başladı. Hikayenin baş kahramanı olan otuz dokuz yaşındaki kadın, tatil için gittiği bir kasabada kendinden genç bir erkekle tanışıyordu. Bir iki gece flört ediyorlar, birbirlerini tanıyorlardı. Kadın, genç erkeğin kendisini mutlu edebileceğinden emin olduğunda, ona fantezilerini anlatıyordu. Erkeğine keyif vermek için acı çekmekten bile hoşlandığını, zorlanmaktan ve ölçülü şiddetten memnun olacağını söylüyordu.
Araya girerek, “BDSM yani...” dedim.
Başıyla onaylayan Melis okumaya devam etti. Hikayenin devamı yatakta geçiyordu. Kadının duymak istediği küfürler, erkeğin oral yaparken kadını zorlaması, ellerini ve ayaklarını bağlaması, anal seks...
“Yine de bu hikayede sevmediğim bir şey var.” dedi Melis.
BDSM’den hoşlanmamış olabileceğini düşündüm. Neyse ki varsayımla kalmama izin vermeden devamını getirdi.
“Ne kadar kaliteli olursa olsun, her hikayeden sonra orgazmın ne kadar iyi olduğuna vurgu yapmaları bence anlamsız. Önemli olan evet çok iyiydi diye yorum yapmak değil... İyiyse okuyucu bunu anlar zaten. Eğer iyi olduğunu söyleme gereği duyuyorsan, demek ki okuyucuya bunu hissettiremiyorsun, anlatamıyorsun demektir...” Bir süre sustuktan sonra, devamını getirdi. “Bir ara BDSM de deneyelim”
Melis’in beni şaşırtmasını seviyordum.
"Bana uyar" dedim.
“Şimdi aç da biraz müzik dinleyelim...” diye cevapladı.

Devam edecek...

17 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Bondage (Kölelik) Domination (Hakimiyet) Sadism (Sadizm) Masochism (Mazoşizm) kısaltması... Genel olarak bu tür fantezilere verilen isim. Farklı derecelerde ve şiddette yaşanan geniş bir dünya :)

   Sil
 2. Sağlam bloglar birer birer son nefeslerini verirken birinin/birkaçının hayata tekrar dönmesi gayet keyif verici.
  Hoşgeldin.

  YanıtlaSil
 3. Bu arada, blogu incelerken takipçilerin görünmediğini farkettim.
  Dilerseniz bu sorunu aşağıdaki linki inceleyerek halledebilirsiniz ;)

  https://productforums.google.com/forum/#!topic/blogger-tr/LE0XZelXQKs

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için teşekkürler. Zaten blogları ayakta tutan bir şey varsa, o da bu karşılıklı etkileşim oluyor. Hoşbulduk.
   Takipçi gadget'ı bende görünüyor (kullanıcı adıyla girmediğimde de) ama demek ki bana torpil yapıyor. Bunca zamandır takipçiler görünmüyor muydu yoksa :@ Linkte anlatılan metodu denedim. Artık görünüyordur umarım, dışardan bakınca da?

   Sil
 4. Her iki tarafta görüyorsa sorun hallolmuş demektir ;)

  YanıtlaSil
 5. ''Bir süre sustuktan sonra, devamını getirdi. “Bir ara BDSM de deneyelim”
  Melis’in beni şaşırtmasını seviyordum. '' komik ! dikkat denerken bir tarafınıza bişey batmasın gençler :)) B.D.S.M. 'İanlatacaksanız adam gibi anlatın bilmeyenler için sadece yatak fantazisi gibi görünmesi dogru değil .''Bondage (Kölelik) Domination (Hakimiyet) Sadism (Sadizm) Masochism (Mazoşizm) kısaltması... Genel olarak bu tür fantezilere verilen isim. Farklı derecelerde ve şiddette yaşanan geniş bir dünya :)'' 'nın dışında bir Felsefedir . umarım yorum onayı vardır ve onay vermeden önce okursunuz amaç sivri dille eleştirsem de kırmak değil sadece bilinçlendirmek . Yorumu yayınlamasanız daha iyi olur .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunu okumaktan memnun oldum. Başkalarının okumasını da isterim. Aynı şeyleri düşünüyoruz genel olarak. Neden sert bir dil kullandığını da anlayabiliyorum. Örneğin ben biseksüel olsaydım, bunun sadece fantezi için konu edilmesine, bir nevi "kullanılmasına" sinir olurdum. Ama burda öyle bir amaçla yazmadım bunu.

   Ayrıca şöyle bir durum var. BDSM'ye ilgi duyan herkes senin kastettiğin gibi yaşamıyor bunu. Sadece fantezi olarak yaşayanlar da var. Hatta FetLife'ta profillerin aktivitelerini belirleyen çeşitli derecelerden birkaçı da "sadece yatakta", "sadece fırsat bulduğumda", "arada sırada" gibi seçenekler de mevcut. Bir çok insanın BDSM ilişkileri yaşamaya başlaması da "merak" ve "deneme" isteği ile oluyor genelde. Örneğin sen BDSM ilişkileri yaşamaya nasıl başladın? Denemeyi teklif ettiğin ya da sana teklif eden birileri olmadı mı?

   Hikaye açısından bakarsak, Melis'in karakter olarak "kendisini gerçekten mutlu edecek şeyi bulmak için farklı deneyimler yaşama" isteği içinde olan biri olduğunu göz önüne alırsak, bu durum pek de abes olmasa gerek...

   Sil
  2. :) Ben blog yazılarımı geri çektim . Belki bir gün yayınlarım yeniden fetlife dan üyeliğimi de sildim . Alınganlık göstermeyim kibar bir dille açıkmala yapmanıda sevmedim değil hani buna ayrıca sevindim teşekkürler

   Sil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 6. Dün işlerim olduğu için erken çıkış yaptım bu açıklamayı gördüğüm de düzeltecek zamanım yoktu . ''Bondage (Kölelik) Domination (Hakimiyet) Sadism (Sadizm) Masochism (Mazoşizm) kısaltması... tam öz açıklaması bu değildir . Kısmen doğru olsada BDSM nin genel tanımı budur http://tr.wikipedia.org/wiki/BDSM
  BONDAGE ise , bağlama anlamına gelen ve genellikle bağlamada ip kullanılan uyarılma durumudur. Kişinin elleri, ayakları, kolları ve bacakları bağlanabilir.
  Sert ve yumuşak bağlama olarak ikiye ayrılır. Sert bağlama kişinin tamamen hareketsiz kalması anlamına gelir. Yumuşak bağlama ise kısıtlı bir hareket imkanı vermek olarak tanımlanır...
  Ve ve ve ;
  B/D D/S S/M olarak da kısımlara ayrılır bunlarda B/D Bondage/ Disiplin , D/S domination / Submissive , S/M sadizm /mazosizim Ben bile yıllardır içinde olduğum halde hala daha öğreniyorum o sebeple kendi doğrum ile diyorum ki bunu (defalarca da söylemişimdir bloğumda) BDSM ayet değildir kuralı kitabı yok herkesin BDSM 'i kendine ve herkesin midesinin aldığı kadardır . Ama harf açılımının genel tanımı budur .
  Dipnot :
  YAŞANACAKSA DA LAYIKIYLA YAŞANMALIDIR SALT SEX DEĞİLDİR . BUNU FANTEZİ OLARAK GÖRENLER FELSEFE KISMIYLA DEĞİL SENSUAL KISMIYLA İLGİLENİRLER ONLARA DA TARAFIMDAN SEVGİLER :)) Ve bir şeye daha cevap vermek istiyorum vaktim varken . ''Hatta FetLife' ta profillerin aktivitelerini belirleyen çeşitli derecelerden birkaçı da "sadece yatakta", "sadece fırsat bulduğumda", "arada sırada" gibi seçenekler de mevcut. Bir çok insanın BDSM ilişkileri yaşamaya başlaması da "merak" ve "deneme" isteği ile oluyor genelde.'' . Bence "deneme , merak ile başlayan bir BDSM ilişkisi kesinlikle BDSM ruhu ile yaşanan bir ilişki değildir . Bir insana sonradan BDSM eğilimi gelmez . Ya ruhunda vardır , ya yoktur (Örnek : Grinin Elli Tonu ' nu okuyup forumlara akın edenler .) Orası tam manasıyla bdsm sitesi değil kinkster bir site orada ne oldukları belli yada belli olmayanlar ile dolu olan bir ortam bdsm ve fetish sitesi adı altında olduğuna bakmayın .. meraklısı da orada gerçekten ruhunda yaşayarak bunu yaşatmak isteyenlerde orada . Ve diyorum ki Türk Milleti olarak oraya el atıldığına göre abaza takımının'' karı var dediler geldik '' diye üye olduğu bir site olmaya başladı bile amann neyse ;bu konu hakkında dakikalarca yazabilirim ama vaktinizi de yazınızın içeriğini de gölgelemek istemem . İyi günler ..

  BDSM - Vikipedi
  tr.wikipedia.org
  BDSM, rızaya bağlı olarak fiziksel baskı ve kuvvetli duyusal uyarımın uygulandığı ve fantezi güç rolü oynamanın yapıldığı cinsel tercih ve kişisel ilişki türüdür. "BDSM" kısaltması bondage ile disiplin ("bondage and discipline"; B&D ya da B/D), hakimiyet ile teslimiyet ("dominance and submission"; D…

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogun ziyaretçileri ve ben, senin gibi bir okuyucumuz olduğu için çok şanslıyız :) Katkılarının devamını bekliyorum, BDSM dışındaki konularda da :)

   Ve bence bir an önce yeniden yazmaya başlamalısın artık...

   Sil
  2. belki :) yazarım hatta bugün bir seyler paylaşabilirim özlemişim Ben de blog yazılarını okumayı ve yazmayı .

   Sil
 7. :) bdsm'ciler neler kullanıyor bi bilsen :) inşaat malzemeleri valla :) boyacılardan felan alıyorlar neler neler. kendileri üretiyorlar aletleri. :) bayağı bir yaratıcılık istiyor. uzun bir hazırlık dönemi oluyor seans öncesi ve tabii yapanların bayağı usta olmaları lazım :) çünkü çok kan akabilir:) ince iş:)

  YanıtlaSil
 8. Haklısın... Bir de online ya da reel atölyeleri oluyor o işlerin... ipin nasıl bağlanacağı ya da aletlerin nasıl üretileceğiyle ilgili... youtube'da bile bolca var, "DIY BDSM sex toys" yazınca çıkarlar :)

  YanıtlaSil
 9. benim hiç ilgim yok bdsm veya nasıl desem çizgi dışı cinsellik diyim hadi yani hetero sıradan cinsellik dışı sarmıyor ama diyom işte istanbulda model çok çeşit çok ya bak arkadaşlar çok meraklı bdsm'ye hatta kendi anne babalarına öğütlüyorlar filan da ben de evlerdeki aletlerini biliyorum işte duvarlar yerlerde işte bıçaklar vb. görünce bana çok komik geliyor benim arkadaş çevresinde kızlar senaryo yapıp uyguluyo erkeklere hatta ben de diyom ki onlara ben şunlardan bi roman yazayım da ölümsüzleşin yani olmaz diyolar belki ilerde anonim yazarız diyorlar birlikte. şimdi piyasada ve nette satılanların hayal gücü zayıf sıradan şeyler yani sıradan çiviler filan ha haaa arkadaşlar evde atölye kurcaklar nerdeyse. bu işin sakıncası komşular oluyor. biraz ses çıkabiliyor uygulama esnasında ha ha. ya hayat çok eğlenceli yaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir çok kişi bunu bir hayat tarzı olarak yaşıyor... ben de o kadar içinde değilim :) ama farklı seviyelerde ve farklı ortamlarda denediğim oldu...

   Sil