18 Aralık 2012 Salı

Tek Tabanca - 4


Serpil geldiğinde, sanki az önceki muhabbet hiç yaşanmamış gibi, “Ne zaman kalkıyoruz?” diye sordu. “Hemen kalkalım.” diye cevapladı Merve. Bir taksiye atladık. Üçümüz de arka koltuktaydık. Bir yanımda Merve bir yanımda Serpil oturuyordu. İkisi de bacaklarını bacaklarıma değdiriyordu. Biraz sonra Merve kafasını omzuma koydu. Bir elini de göğsüme götürdü. Serpil’in eli ise diz kapağımla kasığım arasında gidip geliyordu.

“Burada duracağız.” diye seslendi Merve şoföre. Hızlı davranarak parayı uzattım. Arabadan indiğimizde iki elim de ikisinin belinde, apartman girişine doğru yürüdük.

“İçecek bir şey almayacak mıyız?” diye sordum. Merve bir taraftan apartman kapısını açarken, diğer taraftan da, “Yeterince içki var evde.” diye cevap verdi. Merdivenleri çıkarken ikisini de önüme aldım. Serpil’in bacakları daha ince ama kalçaları dardı. Merve’nin ise dolgun ama biçimli bacaklarına dolgun kalçaları eşlik ediyordu. İkisini birden seyrederken daire kapısına geldik. Merve anahtar ile uğraşırken, Serpil yüzünü bana dönerek vücudunu vücuduma yapıştırdı. Açılan kapıdan beni içeri çekti. İçeri girer girmez Serpil’in sırtımı dayadığı duvarda buldum Kendimi. Bir taraftan onunla öpüşürken, diğer taraftan da Merve’nin boynumu emmesi hızlıca ereksiyon olmamı sağlıyordu.

Merve hem benim hem Serpil’in kolundan tutarak ikimizi de yatak odasına doğru çekti ve yatağa attı. Yatak odasında tekli koltuğa oturarak, “Sizi seyretmek istiyorum önce.” dedi. Serpil’in kulağına eğilerek “İstediğin oldu.” diye fısıldadım. Gülümseyerek gözlerimin içine baktı. “Bak bakalım beğenecek misin.” dedi. Beni yatağa sırtüstü uzattıktan sonra, yatakta ayağa kalktı. Belimin iki yanına koyduğu bacaklarını okşayarak mini eteğini sıyırdı. Çoraplarını tutan jartiyerinin çekiciliğiyle daha da sertleştim. Saçlarını açarak savurdu. Üzerindekileri çıkarttı. Siyah transparan sütyeninden dik göğüs uçlarını görebiliyordum.

“Hadi ama!” diye seslendi Merve, “Sabaha kadar bekleyecek misiniz?”

Serpil hiç oralı olmadı. Dizlerini kırarak kucağımın üstüne oturdu. Bir taraftan pantolonumdan fırlayacakmış gibi kabaran penisimin üstünde sıcak vajinasını gezdiriyor, diğer taraftan gömleğimin düğmelerini açarak göğüslerimi okşuyordu. Yüzüme düşürdüğü saçlarının arasından gözlerime bakıyordu. Elimi sütyeninin kopçasına attım. Tek hareketle çıkartıp omuzlarından sıyırdım. Dolgun göğüslerini iki elimle avuçlayarak sertçe sıktım. Serpil de gömleğimi çıkartmama yardım etti. Göğüslerini ağzıma verecekmiş gibi yapıp geri çekti, vücuduma sürterek aşağı indi. Bir eliyle kemerimi ve pantolonumun düğmelerini çözerken, diğer eliyle de kabaran penisimi ve testislerimi okşuyordu. Nihayet boxerımla birlikte pantolonumu da çekip çıkardı.

Dimdik duran penisime bakıp gülerek, “Mmmm...” diye inledi.

“İşte başlıyoruz.” diye geçirdim içimden.

Hikaye yeni başlıyordu.

Devam edecek...

3 yorum:

 1. Adsız yoruma katılıyor ve soruyorum.
  Devamı nerde bunun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonunu getiremediğim hikayelerden ne yazık ki :(
   Ama aynı heyecanı Güneye Giderken'de vererek telafi etmeye çalıştım...

   Sil